Szablon do niedawna służył mi za "moją drugą stronę" na webmark.webd.pl. W dziale "Projekty graficzne" znajdziesz plik psd tego szablonu, który możesz dostosować do własnych potrzeb, wyciąć odpowiedni fragment i wstawić jako tło odpowiedniej warstwy w dołączonym pliku css. Jako dodatek do szablonu udostępniam również najbardziej 'popularne' strony błędów "404" i "500", które możesz umieścić na serwerze.
Strona nie istnieje
Wewnętrzny błąd serwera
Prawdopodobnie powinieneś zmienić rozszerzenie tych stron na "shtml".

Szablon jest praktycznie gotowy do użycia. Użytkownikom nie posiadającym serwerów z obsługą php proponuję zastosowanie pływającej ramki. Tym zaś, którzy są szczęśliwymi posiadaczami kont z obsługą php przypominam aby nie przesadzali z objętością podstron. Struktura strony nie pozwala na jej 'rozciąganie'. W przypadku przepełnienia podstrony pojawi sie niezbyt atrakcyjnie wyglądający suwak (jego wygląd można oczywiście 'uatrakcyjnić' ale tylko w IE od wersji 5.5 i Operze po wybraniu odpowiedniej opcji w ustawieniach)
Strona prezentuje sie dokładnie tak samo w IE 6.0 oraz nowszych przeglądarkach: Netscape, Mozilli, Mozilli Firefox i Operze. Niedoświadczonych użytkowników proszę :) o nieusuwanie warstw i ich cech oraz (jak czasami widzę) całych fragmentów kodu, których usuwać NIE WOLNO.
stopka | stopka | stopka