Dzisiaj jest:
  WWW WebMark
nazwa strony  
  Link Górny 1 |   Link Górny 2 |   Link Górny 3 |   Link Górny 4 |   Link Górny 5 |   Link Górny 6 |   Link Górny 7 |   Link Górny 8 |   Link Górny 9
 
 .: menu
Link1
Link2
Link3
Link4
Link5
Link6
Link7
Link8
Link9
Link10
 

 .: sonda
np. sonda
lub logowanie
 

 .: stat
np. statystyki
licznik
ostatnio dodane
 
 .: news
Szablon portalowy, który ogladasz został tak skonstruowany aby można było w łatwy sposób dostosować go do własnych potrzeb. W tym przykładzie został w ogóle pozbawiony grafiki. Strona zatem ładuje sie b. szybko i jest stabilna - nic się nie rozłazi i dobrze wygląda w różnych rozdzielczościach ekranu. Wystarczy, że dodasz własne logo z tytułem strony (398x55 px), wstawisz własny rotator bannerów i masz własną stronę...:) Jeżeli wykorzystasz ten szablon, proszę pozostaw na nim mój button.
Strona ma szerokość 800 px i najlepiej wygląda w rozdzielczości 1024 x 768 dpi.
 

 .: tabela2
Jeżeli np. nie chcesz aby tabele były od siebie oddzielone zlikwiduj zawarte pomiędzy nimi znaczniki <br>. W zewnętrznym pliku css zawarłem atrybuty pola input, buttona i scrollbarów. Resztę (czcionki, kolory, obramowania) możesz bez problemów modyfikować w kodzie źródłowym strony lub przenieść do wspomnianego zewnętrznego css. Szablon jest praktycznie gotowy do wykorzystania i jeżeli komuś nie zależy na wszelkiego rodzaju "wodotryskach" i bogatej oprawie graficznej może pozostać jak jest :)
 

 .: tabela3
Widoczna powyżej, szeroka, górna belka jest przystosowana do umieszczenia w niej tytułu strony, grafiki, logo (398x55) jak również (obok) bannera lub rotatora bannerów o wymiarach 400x50 px. Równie dobrze jednak możesz pola te wykorzystać w inny sposób. Widoczna u góry wyszukiwarka to Google, która przeszukuje zasoby sieci lub...Twojej strony, dodatkowo możesz umieścić w niej własny (lub nie) banner.
 
 .: reklama
WebMark-serwis webmasterski
miejsce
na buttony
 

 .: na forum
cokolwiek
cokolwiek
cokolwiek
 

 .: dodatki
tekst
grafa
linki
cokolwiek
 
copyright...