Dawno mnie nie było …

Index » Kategoria: T... » Tagi: .

Trochę zapomniałem o tej stronie… ale wrĂłciłem i to z nowym, ciemnym (jak ja lubię te barwy :)) designem. Oczywiście strona nie jest Ĺźadnym portfolio (na takie jeszcze nie zapracowałem) choć wygląda moĹźe nieco myląco. Udało mi się uzyskać naprawdę ultralekki szkielet strony, niezbyt rozbudowany chociaĹź wymagający jeszcze optymalizacji plik css i w miarę zoptymalizowaną, ważącą niespełna 100 kb grafikę, do ktĂłrej wykonania uĹźyłem w sumie 22 fotografii, kilku brushy i custom shape'Ăłw. W nietypowy dla siebie sposĂłb rozwiązałem umocowanie tła dzięki czemu szkielet strony składa się tylko z 8 warstw.
Już niedługo nowy projekt i theme do wordpressa.


* * *

 • Napisał: Ostry — 09/05/2007 @ 05:08

  czesc, dział download z szablonów html/css nie działa, mógłyś to naprawić??

 • Napisał: UnitĂŠ — 09/05/2007 @ 06:24

  He… komentuję wpis, ktĂłry ma jutrzejszą datę. Jestem panem czasu.

 • Napisał: zama — 08/05/2007 @ 23:40

  A kto przejmowałby się czasem 🙂 Witaj UnitĂŠ.
  Ostry: co nie działa? Na tej stronie?

 • Napisał: lavandula — 07/06/2007 @ 18:22

  pojęcia nie mam jak strona wyglądała wcześniej, gdyż goszczę po raz pierwszy, ale ta wersja jest świetna, oryginalna i nastrojowa. a ponad to znalazłam kopalnię wiedzy na interesujące mnie tematy.będę podglądać systematycznie, nie ma bata
  ps antyspam w postaci działań matematycznych może znacznie ograniczyć pulę odbiorców( np ja jestem z liczeniem na bakier choć czasami trafię)

* pola wymagane

Linie i paragrafy automatyczne, adres e-mail nigdy nie widoczny.
Dozwolony HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> [code lang="css"][/code], [code lang="html"][/code]

Komentarze są moderowane. Spamowanie (reklamowanie innych stron, wpisy nie na temat itp.) komentarzy może spowodować zablokowanie IP komentującego. 

tanie serwery www: timnet.pl

Webmark został zbudowany na silniku Wordpress
wpisy (rss)komentarze (rss)
design by zama 2008
Stat24

Ostatnie komentarze

admin
TOP